6 kwietnia 2021
UMiG Sobótka

Ofert pracy – MECHANIK W DZIALE UTRZYMANIA RUCHU

Korff Isolmatic Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Wojnarowice / okolice: Sobótka, Świdnica, Bielany Wrocławskie, Wrocław

KORFF ISOLMATIC jest firmą produkcyjną o ugruntowanej pozycji w branży izolacji technicznych, z siedzibą w Wojnarowicach – z dogodnym dojazdem z Sobótki, Świdnicy czy południowych okolic Wrocławia (do 20 minut).

Jeśli posiadasz nawet niewielkie doświadczenie i interesujesz się mechaniką/ elektromechaniką, to zapraszamy Cię do naszego zespołu! Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

MECHANIK W DZIALE UTRZYMANIA RUCHU

ZADANIA:

  • diagnozowanie i usuwanie bieżących awarii i usterek maszyn i urządzeń,
  • wykonywanie przeglądów maszyn i urządzeń zgodnie z harmonogramem przeglądów,
  • udział w procesie przezbrajania maszyn i urządzeń,
  • wprowadzanie nowych maszyn do procesu produkcyjnego,
  • analiza awarii i wprowadzanie ulepszeń,
  • prowadzenie dokumentacji związanej z dokonywanymi naprawami i przeglądami

OCZEKIWANIA:

  • ogólna wiedza z zakresu mechaniki i budowy maszyn, elektryki przemysłowej,
  • umiejętność stosowania przyrządów pomiarowych,
  • znajomość przepisów BHP,
  • zaangażowanie i dobra organizacja pracy własnej
  • umiejętność rozwiązywania problemów technicznych

Mile widziane doświadczenie w pracy w dziale utrzymania ruchu w firmie produkcyjnej.

NASZA OFERTA:

  • stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę (praca w systemie dwuzmianowym, od pon. do pt.),
  • przejrzyste zasady wynagradzania premiujące osiągane wyniki,
  • możliwość uzyskania dodatkowych kwalifikacji w ramach szkoleń stanowiskowych i zawodowych,
  • bogaty, ciągle rozszerzany pakiet świadczeń socjalnych,
  • dobre warunki pracy ii przyjazną atmosferę pracy

Miejsce pracy: Wojnarowice / Numer referencyjny: KIM/2020/UTR

Zainteresowanych zapraszamy do aplikowania lub kontaktu telefonicznego z Działem Kadr: 71 39 09 099

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.).”